Akademia InsERT: szkolenia multimedialne - ponad 5000 przeszkolonych osób

Opinie klientów

"Szkolenia w systemie e-learningowym pozwoliły naszej księgowej na doskonalenie swoich umiejętności w dogodnym dla niej czasie i tempie, bez kolidowania z bieżącymi obowiązkami i narażania firmy na dodatkowe koszty jak delegacje, diety i czas, który musiałaby poświęcić, aby znaleźć się na szkoleniach tradycyjnych. Nasza firma zakupiła szkolenia "Rewizor GT krok po kroku" oraz "Gratyfikant GT krok po kroku", które umożliwiły księgowej zdobycie niezbędnej wiedzy do sprawnego poruszania się w obu programach."

Leszek Pachnik, Sorimex Toruń

"Szkolenie „e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy” jest napisane prostym, przystępnym językiem i przejrzyście skonstruowane – bardzo szybko można dotrzeć do potrzebnych informacji. Wiadomości zawarte w szkoleniu przydają się w pracy, korzystamy z nich na co dzień."

Jan Pocięgiel, Sok-Pol II Kraków

Prezentacje multimedialne

Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi multimedialnymi prezentacjami oprogramowania dla firm.

Szkolenia na CD

Nasze szkolenia dostępne są również na płytach CD. Mają one taką samą treść i formę jak ich e-learningowe odpowiedniki, jednak nie wymagają stałego połączenia z internetem.

Szkolenia dla Partnerów

Kursy biznesowe i serwisanckie przeznaczone wyłącznie dla Partnerów InsERT.

Znajdź szkolenie
Logowanie
Opinie klientów

"Szkolenie „e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy” jest napisane prostym, przystępnym językiem i przejrzyście skonstruowane..."

Jan Pocięgiel, Sok-Pol II Kraków