Akademia InsERT: szkolenia multimedialne - ponad 5000 przeszkolonych osób

Zmiany prawne 2017

 

 

 

 

 

   

Multimedialne szkolenie Zmiany Prawne 2017 – Jednolity Plik Kontrolny, podatek dochodowy, podatek VAT, działalność gospodarcza, kadry, płace, ZUS w przystępny sposób przedstawia zmiany w przepisach obowiązujące od 2017 r. Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z omówieniem.

 

Zagadnienia omówione w szkoleniu:

  • Zmiany prawneJednolity Plik Kontrolny, nowe zasady rozliczania podatku dochodowego, CIT oraz podatku VAT, akcyza, kasy fiskalne, działalność gospodarcza, zmiany w kodeksie pracy itp.
  • Zbiór aktów prawnych - zbiór dokumentów w formacie PDF.
  • Zmiany w programach InsERT - omówienie najważniejszych zmian funkcjonalnych w programach linii InsERT nexo, InsERT GT oraz w programie Subiekt 123.Stan prawny: styczeń 2017

   

Cena: 79 zł netto (97,17 zł brutto)

Ważne!

W dostępie online licencja zezwala na korzystanie z programu jednemu użytkownikowi zarejestrowanemu w Akademii InsERT.

W przypadku programu na CD, licencja umożliwia korzystanie z programu jednej osobie na jednym stanowisku komputerowym.Prezentacje multimedialne

Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi multimedialnymi prezentacjami oprogramowania dla firm.

Szkolenia na CD

Nasze szkolenia dostępne są również na płytach CD. Mają one taką samą treść i formę jak ich e-learningowe odpowiedniki, jednak nie wymagają stałego połączenia z internetem.

Szkolenia dla Partnerów

Kursy biznesowe i serwisanckie przeznaczone wyłącznie dla Partnerów InsERT.

Znajdź szkolenie
Logowanie
Opinie klientów

"Szkolenia w systemie e-learningowym pozwoliły naszej księgowej na doskonalenie swoich umiejętności w dogodnym dla niej czasie i tempie..."

Leszek Pachnik, Sorimex Toruń